Zážitkové potápění

Zažijte dobrodružství pod vodní hladinou hned teď – i bez kurzu potápění.

Znáte sumce, štiku či kapra jen z talířů doma či v restauracích? Možná i vás překvapí, jaké je to ocitnout se těmto majestátním rybám tváří v tvář. Ano, i kapr může dosáhnout úctyhodných rozměrů, pokud víte, kam za ním vyrazit. Známe na Moravě a v Čechách místa, kde uvidíte i metrové exempláře kaprů. Za krásami potápění lze vyrazit i k našim sousedům na Slovensko. Pokud z nějakého důvodu nechcete první podvodní dobrodružství prožít na otevřené vodě, je možnost tuto vaši zkušenost zažít i v bazénu. Bazénové potápění probíhá zpravidla na bazénu Lužánky v Brně, ale v létě také můžeme vyjet na některé z venkovních koupališť.

S námi se můžete podívat pod vodu i bez předchozích zkušeností, tedy i bez potápěčského kurzu. Naši instruktoři, případně divemasteři vám budou při této ochutnávce potápění pečlivými průvodci a otevřou vám cesty pod hladinu – a pochopitelně i zpět nad ni. Takže neváhejte a vzhůru dolů!

Průběh: Samotnému potápění předchází teoretická „suchá“ příprava, kde vás seznámíme se způsobem používání potápěčské výstroje a s pravidly pro bezpečné potápění, také si vyberete výstroj, ve které se budete potápět. Druhá – „mokrá“ část – je již praktická a pravděpodobně lákavější. Jedná se totiž už přímo o přístrojové potápění na otevřené vodě.

Podmínky: Stačí vám den volna, dobrý zdravotní stav, plavky, ručník a chuť se potápět.

Termíny: Individuální dle vašich časových možností, nejlepší období pro potápění v místních vodách je červen až září. V případě potápění v bazénu lze tuto činnost provozovat celý rok.

Co si z akce odnesete? Video a fotky z vaší návštěvy ve světě pod hladinou. První zkušenosti s potápěním, které můžete zúročit při potápěčském kurzu, na který naše společnost poskytne všem účastníkům slevový poukaz.

Mimochodem, z těch, kdo se umí potápět v tuzemsku, bývají králové potápění v mořích!